TRANSPORT MEDYCZNY

TRANSPORT MEDYCZNY

Jak wygląda usługa i kiedy należy zamówić transport medyczny?

Transport medyczny wykonywany jest przez dwóch ratowników medycznych z użyciem ambulansu wyposażonego w niezbędny sprzęt do transportu pacjenta (nosze, krzesełko kardiologiczne – przeznaczone do transportu po schodach).

Usługę wykonujemy dla osób poruszających się samodzielnie oraz dla pacjentów częściowo lub całkowicie niezdolnych do poruszania się.

Przedział medyczny wyposażony jest w klimatyzację, ogrzewanie oraz w sprzęt medyczny (defibrylator z monitorem EKG, butla z tlenem medycznym, ssak, torby ze sprzętem do ratowania zdrowia i życia).

Transport medyczny możesz zamówić w sytuacji kiedy nie jesteś w stanie samodzielnie dostać się do placówki medycznej np. do szpitala, przychodni do rehabilitanta itp., lub kiedy poprostu chcesz mieć asystę fachowego personelu medycznego, który na każdym etapie transportu służy pomocą. Pomożemy Ci załatwić wszystkie formalności wiązane z wizytą w placówce medycznej (rejestracja, wypełnianie dokumentacji, realizacja recept itp.)

Transport medyczny możesz zamówić telefonicznie. Dane tele adresowe znajdziesz w zakładce” kontakt”.

Karetkę należy zamawiać z minimum jednodniowym wyprzedzeniem, ale jeżeli będziemy mieli możliwość zrealizujemy transport zaraz po otrzymaniu zgłoszenia.

Istnieje możliwość zabrania do karetki jednej osoby towarzyszącej pacjentowi.

Pacjent w asyście karetki w większości placówek medycznych przyjmowany jest poza kolejnością.

BIURO

Mariacka 9/1
48-300 Nysa

TELEFON

663 247 427

MAIL

staffmedtransport@gmail.com

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio